На його думку відкрите суспільство потребує захисту. Джордж Сорос про зміни та загрози у 2017 році.
Ми пропонуємо Вам прочитати оригінал статті за посиланням в кінці цього посту, а ось що пропонуємо ми.

Джордж Сорос бачить загрозу для вільного світу Чому треба прислухатись до Дрорджа Сороса

Колеги! Громадяни! З приводу статті Джорджа Сороса. Прислухаємося до нього! Нам треба захистити відкрите суспільство всім напруженням своїх сил. В нашій практиці це захист основ громадянського суспільства, вихід на стосунки з владою партнерські, а не типу “хазяїн – підлеглий”. Згадаймо, що ми – джерело цієї влади і це ми повинні задавати їй порядок денний управління державою. Згадаймо, що ми, переселенці, – виборці і домагаймось всієї повноти цього права. Не переінакшуємося під комерцію в громадській практиці. Ми – не заробітчани у третьому секторі, а громадські діячі, які всі свої сили кладуть на виконання державою в особі владних структур головної функції держави – суспільна користь.

Так, відмовимося від ленінського постулату (не знаю, може він запозичив це ще раніше у класиків, але нас виростили на тому у радянській системі навчання), що держава – це “апарат насильства”, що вибори – це “завоювання влади” . У нас завдяки таким совковим підходам і держава зараз “гібридна”, і вибори “гібридні”. Нам треба дотримуватися якихось моральних цінностей у громадській діяльності, у методах впливу на прийняття уповноваженою – нами чи не нами обраною – владою потрібних народу ( здоровому, незашореному суспільству) рішень. Хто буде приймати Конституцію? Хто пише закони? Хто дає владі аналітику?

Недавно виявила, що друзі кума путіна роблять приправлену на смак хазяям аналітику і подають її всім як істину в останній інстанції. Знаєте, які ліки найстрашніші для живих організмів? Ті, що дуже нагадують за своїм складом їх споживчі речовини, відрізняючись від них буквально 1-2 атомами в молекулах, і цього вистачає для смертельного “обіду” їх споживачам. Так і надактивні зараз “гібридні” аналітики “пригощають” владу своїми замовними від “скрепнутих” викладками на шкоду нашій державі. Нам треба визначитись, що ми можемо зараз зробити, щоб не тільки стати сильнішими як частка громадянського суспільства, але й вивести наше Громадянське суспільство на рівень лідерів суспільної думки у Східній Європі. Якщо не ми, не Румунія, не Польща, не Прибалтійські держави, то хто?

Перспективи проведення форуму з питань, про які говоріть Д. Сорос

Давайте подумаємо над проведенням нашого Форуму з цих питань. Не думайте, що виказане – неосяжні забаганки. Хочеш поцілити сокола – передусім целься нагору, у небо. Мені шкода, що багато циніків, які маркируются під структури громадянського суспільства, виконуючи один з напрямків “гібридності” як принципу руйнування надбань людської цивілізації, будуть зараз писати, що це недоречно. Доречно! Поки не пізно. Процеси дуже складні, і на перший план виходить все найгірше, що культивується у сучасної людини впливом ззовні. Людина народжується чиста, відкрита, дружня до світу і для щастя, вільна. Нехай вона реалізує себе такою в житті від народження. Дамо шанс наступним поколінням жити у вільному світі!

Збережемо силу демократії! З повагою до всіх, Лариса Заливна тел. 066 766 99 31

Посилання на оригінал статті Джорджа Сороса.