Звіт ЛОО “Чайка” за 2018 р.
Публікуємо річний звіт луганської обласної громадської правозахисної жіночої організації «чайка» про діяльність у 2018 р. Повна версія звіту доступна за посиланням: Звіт за 2018 рік ЛОО Чайка
![Поделиться в Facebook](http://chaika.org.ua/wp-content/themes/mystique%20-%20K/images/fb.gif)
![Поделиться ВКонтакте](http://chaika.org.ua/wp-content/themes/mystique%20-%20K/images/vkontakte.gif)
This entry was posted by admin on Травень 15, 2019 at 7:42 am, and is filed under Річні звіти. Follow any responses to this post through RSS 2.0. Коментарі та пінги заборонені. |
Коментарі заборонені.
Останні коментарі