Створено Царичанський відокремлений підрозділ ЛОО “Чайка” на Дніпропетровщині
17 жовтня 2015 р. у Києві пройшли збори ЛОО “Чайка”, на яких було прийнято рішення про утворення Царичанського відокремленого підрозділу ЛОО “Чайка”, який буде проводити громадську діяльність і представляти ЛОО “Чайка” на території Дніпропетровської області.
Текст рішення:
Заслухавши і обговоривши питання про створення Царичанського відокремленого підрозділу (місцевого осередку) ЛОО «Чайка» у Дніпропетровській області, загальні збори ЛОО «Чайка»
постановили:
- Створити Царичанський відокремлений підрозділ Луганської обласної громадської правозахисної жіночої організації «Чайка» у Дніпропетровській області.
- Затвердити головою відокремленого підрозділу Аннусову Віру Андріївну.
- Доручити оформити документи відокремленого підрозділу голові правління Заливній Л.М. і керівнику відокремленого підрозділу Аннусовій В.А.
- Дати довіреність Аннусовій В.А. на право підпису на документах і представництва ЛОО «Чайка» у Дніпропетровській області.
Поздоровляємо наших громадських діячок з новими можливостями принести користь людям, приймаючим громадам.
![Поделиться в Facebook](http://chaika.org.ua/wp-content/themes/mystique%20-%20K/images/fb.gif)
![Поделиться ВКонтакте](http://chaika.org.ua/wp-content/themes/mystique%20-%20K/images/vkontakte.gif)
This entry was posted by admin on Листопад 18, 2015 at 12:12 am, and is filed under Новини. Follow any responses to this post through RSS 2.0. Ви можете або трекбек з вашого сайту. |
Останні коментарі