Переселенці – не проблема, а ресурс місцевих громад!

 

ПРЕС-АНОНС

15 вересня 2017 р. в Українському Кризовому Медіа-центрі в Українському Домі за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 2,  відбудеться прес-брифінг на тему: « Чи буде у переселенців житло на Київщині» для представників ЗМІ, громадськості. Початок об 11 годині.

Будуть висвітлені питання щодо перспектив вирішення житлового питання ВПО шляхом побудови житла в сільській місцевості, за результатами Круглого столу  «Комплексний підхід до розв’язання проблем інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Київській області: житло, робота, сильні громади, соціально-економічний розвиток», який відбувся в Київській облдержадміністрації 12 вересня 2017 р.

Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка» в рамках проекту «Інтеграція ВПО: житло, робота, сильна громада, село майбутнього» дослідила механізми, які можна застосувати для вирішення питання забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом в сільській місцевості. Буде надано інформацію щодо механізмів набуття постійного житла через створення обслуговуючого кооперативу, також щодо структури проблеми житла: земля, громада, органи місцевого самоврядування, органи влади, кошти, благодійні фонди, інвестори, зміни в законодавстві, гуманітарний аспект проблеми.

Будуть поширені рекомендації Круглого столу, які подані для включення їх до  «Комплексної обласної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції до Київської області, на період до 2020 р.»

Проводить: Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка». Спікери: Заливна Лариса, Перетяка Олег, Пришва Валентин.